תיקון שער

חברת השערים המסגרות גילי שערים מציעה לא רק שערים איכותיים, אלא גם שירותי תיקון שער. החברה פועלת במשך שנים רבות ומתמחה בייצור מגוון רחב של אמצעי הגנה לבית או לבניין משרדים – מחסומים לחניות, שערים אוטומטיים וחשמליים, גדרות או מחסנים לשמירה על ציוד יקר. ומעבר לכך, כאשר שער מתקלקל בעקבות הפסקת חשמל או שימוש אינטנסיבי בו, שולחת החברה מתקנים מקצועיים המטפלים בתקלות במהירות.

תיקון שער – תקלות נפוצות 

אלה כמה מבין התקלות הנפוצות שבהם נתקלים אנשים מקצוע בבואם לבצע תיקון שער בשטח פרטי או בחניון:

  • תקלת מנוע – אחת מבין התקלות הנפוצות שבגינן מזמינים מסגרים. אם רכשתם שערים מקוריים בחברה אמינה ומקצועית, המנוע שלהם ישמש אתכם נאמנה במשך כ-10 עד 15 שנים. לאחר מכן יהיה צורך להחליף את המנוע במנוע חדש, והשער יחזור לפעול כרגיל. אם קניתם שער יד שנייה, המנוע עלול להפסיק לעבוד בשלב מוקדם יותר ולא תוכלו לפתוח את השער ביעילות.
  • פגיעות חיצוניות – אף על פי ששער חשמלי ואוטומטי חזק בדרך כלל, הוא אינו חסין מפני פגיעות עוצמתיות. רכב דוהר המתנגש בשער עלול לגרום לנזקים ולהוציא את השער מכלל פעולה. אך אל דאגה, מסגר מקצועי יכול לטפל גם בבעיות מורכבות ביעילות רבה.

תיקון שער חשמלי

  • שיבושים בלוח הפיקוד – ככל שעובר הזמן עלולות להיווצר תקלות בלוח הפיקוד של השער המתבטאות בשער חשמלי הנפתח ונסגר כרצונו, או בשער שאינו פועל לפני הטיימר שהוצב לו. על פי רוב, מדובר בתקלה שאיש מקצוע יכול לתקן במיומנות.
  • תקלת חיישנים – במקרה שבו החיישנים אינם פועלים היטב, חשוב לקרוא בדחיפות למומחה כדי להחליפם. חיישנים מקולקלים אינם יכולים לקלוט כראוי את הימצאותם של אדם או כלי רכב בסביבה. עקב זאת, השער עלול להיסגר באופן אוטומטי ולפגוע בהם.

לקרוא לחברה הנכונה שעושה תיקון שערים

במקרים של תקלות בשער – אין פשרות. תיקון שער נעשה על ידי חברה מקצועית ומנוסה, שכן תיקון על ידי חובבנים עלול לעלות בהוצאות כספיות מיותרות ולעתים אף לסכן את הסובבים. משום כך, כדאי לאסוף המלצות על החברה ולברר כמה שיותר מידע עליה – כמה זמן היא מעניקה שירותי תיקון שערים? האם עובדיה משתמשים בכלים משוכללים לצורך תיקון? וכדומה.

תיקון שער חניה חשמלי

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני