תיקון שער

חברת השערים המסגרות גילי שערים מציעה לא רק שערים איכותיים, אלא גם שירותי תיקון שער. החברה פועלת במשך שנים רבות ומתמחה בייצור מגוון רחב של אמצעי הגנה לבית או לבניין משרדים – מחסומים לחניות, שערים אוטומטיים וחשמליים, גדרות או מחסנים לשמירה על ציוד יקר. ומעבר לכך, כאשר שער מתקלקל בעקבות הפסקת חשמל או שימוש אינטנסיבי בו, שולחת החברה מתקנים מקצועיים המטפלים בתקלות במהירות.

תיקון שער – תקלות נפוצות 

אלה כמה מבין התקלות הנפוצות שבהם נתקלים אנשים מקצוע בבואם לבצע תיקון שער בשטח פרטי או בחניון:

  • תקלת מנוע – אחת מבין התקלות הנפוצות שבגינן מזמינים מסגרים. אם רכשתם שערים מקוריים בחברה אמינה ומקצועית, המנוע שלהם ישמש אתכם נאמנה במשך כ-10 עד 15 שנים. לאחר מכן יהיה צורך להחליף את המנוע במנוע חדש, והשער יחזור לפעול כרגיל. אם קניתם שער יד שנייה, המנוע עלול להפסיק לעבוד בשלב מוקדם יותר ולא תוכלו לפתוח את השער ביעילות.
  • פגיעות חיצוניות – אף על פי ששער חשמלי ואוטומטי חזק בדרך כלל, הוא אינו חסין מפני פגיעות עוצמתיות. רכב דוהר המתנגש בשער עלול לגרום לנזקים ולהוציא את השער מכלל פעולה. אך אל דאגה, מסגר מקצועי יכול לטפל גם בבעיות מורכבות ביעילות רבה.

תיקון שער חשמלי

 

כל מי שיש לו מחסום או שער חשמלי בחניה של הבית או העסק יודע כמה זה יכול להיות מתסכל אם הוא מגיע לאחר יום עבודה ארוך ומתיש, בא להחנות את רכבו ו… אופס, השער לא נפתח. אתם לוחצים שוב ושוב על השלט שאמור לפתוח את השער אך ללא הועיל, הוא מסרב להיפתח. לפני שאתם ממהרים לחשוב להזמין את איש המקצוע שהתקין את המחסום ותתחילו לתהות מה העלות של תיקון שער למומחים של חברת 'גילי ג.א שערים' יש כמה עצות שאולי יעזרו לכם לתקן את הבעיה בעצמכם ולחסוך את הזמן, הכסף וכאב הראש הכרוך בהמתנה ועלות התיקון.

  • שיבושים בלוח הפיקוד – ככל שעובר הזמן עלולות להיווצר תקלות בלוח הפיקוד של השער המתבטאות בשער חשמלי הנפתח ונסגר כרצונו, או בשער שאינו פועל לפני הטיימר שהוצב לו. על פי רוב, מדובר בתקלה שאיש מקצוע יכול לתקן במיומנות.
  • תקלת חיישנים – במקרה שבו החיישנים אינם פועלים היטב, חשוב לקרוא בדחיפות למומחה כדי להחליפם. חיישנים מקולקלים אינם יכולים לקלוט כראוי את הימצאותם של אדם או כלי רכב בסביבה. עקב זאת, השער עלול להיסגר באופן אוטומטי ולפגוע בהם.

לקרוא לחברה הנכונה שעושה תיקון שערים

במקרים של תקלות בשער – אין פשרות. תיקון שער נעשה על ידי חברה מקצועית ומנוסה, שכן תיקון על ידי חובבנים עלול לעלות בהוצאות כספיות מיותרות ולעתים אף לסכן את הסובבים. משום כך, כדאי לאסוף המלצות על החברה ולברר כמה שיותר מידע עליה – כמה זמן היא מעניקה שירותי תיקון שערים? האם עובדיה משתמשים בכלים משוכללים לצורך תיקון? וכדומה.

תיקון שער חניה חשמלי

תיקון שער חשמלי – עשו זאת בעצמכם

לא בכל מקרה של תיקון שער חשמלי נצטרך להזמין איש מקצוע שיעשה את העבודה ונוכל לפתור את הבעיה לבד. אולם ישנם מקרים שאין ברירה אלא להזמין מומחה לדבר.

  • בטריות בשלט: אמנם זה נשמע מובן מאליו אך אנו נתקלים לא פעם באנשים ששלחנו אליהם טכנאי שכל עבודתו הסתכמה בכל שהוא החליף את הסוללה של השלט והשער נפתח כבאורח פלא.
  • גורם מפריע: במידה והשלט אכן עובד גשו לשער וראו אם יש גורם חיצוני המונע את תזוזתו כמו ענף של עץ לדוגמא או אבן שהתגלגלה לשם. אם אותו הגורם המפריע גדול ואינכם מסוגלים להזיזו בעצמכם עדיף שכן תתקשרו לאיש מקצוע ולא להסתכן בפגיעה בעצמכם או במנגנון של השער.
  • המאה ה – 21:כיום, עם הקדמה הטכנולוגית ישנם שערים רבים אשר נפתחים באמצעות אפליקציה. במידה ואינכם מצליחים לפתוח את המחסום עם הנייד וודאו שהאפליקציה תקינה ושהחיבור לרשת תקין.
  • תחזוקה: חוץ מהמקרים המערבים חשמל כל שער ומחסום מורכבים על צירים אשר אם לא יהיו משומנים הם מן הסתם יתקעו וייתקעו את השער. מומלץ אחת לתקופה לשמן אותם ובכל למנוע מקרה כזה בעתיד.

תיקון שער – יש למי לפנות

חברת 'גילי ג.א שערים' שמה לנגד עיניה את הלקוח במרכז. למרות העובדה שאנו מייצרים, מרכיבים ומשווקים את השערים הטובים והמתקדמים ביותר לעתים יכולות כמו בכל דבר לצוץ תקלות ובעיות. אנו גאים לומר שצוות המומחים שלנו מגיע ופותר כל בעיה בזריזות אשר אינה באה על חשבון איכות העבודה. פנו אלינו בכל עת ונשמח לייעץ לכם או במקרים מסוימים של תיקון שער גם לחלץ אתכם.

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני