שער חשמלי

חברת גילי שערים מספקת שירותי מסגרות לכל מקום בארץ. לאורך השנים צברה החברה מוניטין רב וכעת היא מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של עבודות: שער חשמלי, מדרגות, מעקות, מחסני עץ, מחסני מתכת, דלתות מתרוממות ועוד. בגילי שערים תקבלו שירות מקצועי, איכותי ואמין אשר אינו מתפשר על מתן יחס אישי ללקוח. הצוות המקצועי ישמח לסייע בכל שאלה ולהתאים את סוג העבודה הנכון לבית או לעסק.

שער חשמלי – שערים שימושיים

היום איננו יכולים לתאר את חיינו ללא שערים חשמליים הממלאים תפקידים חשובים בכל אשר נפנה. אלה כמה מבין התפקידים העיקריים ביותר:

 • שער לחנייה – במדינה קטנה כמו שלנו אין די שטח חנייה עבור הרכבים הרבים שבהם משתמשים התושבים, ולכן רבים מהם "נלחמים" על מקומות חנייה בקרבת מקום. מסיבה זו נוצר הצורך לחסום את מקום החנייה במקרים שבהם מדובר בחניות פרטיות או חניות לעובדי החברה בלבד. וזוהי מטרתו של השער החשמלי– הוא חוסם את הדרך לרכבים ונפתח רק לאחר שבעל הרכב מקיש את הקוד הנכון.

שער חשמלי לבית פרטי

 

שער חשמלי נועד להעניק לנו ביטחון בכך שרכבנו או כל דבר אחר עליו נרצה לשמור יהיה בטוח. כמו כן, בארצנו הקטנה מוכת בעיות החניה השערים החשמליים מבטיחים לבעלי החניות הפרטיות כי כאשר הם יחזרו הביתה אחרי יום עבודה ארוך הם יוכלו להחנות את רכבם בשלווה במקום להיתקל ברכב שבעליו כתב פתק עם מספר הטלפון שלו "אם הוא חוסם" במקרה הטוב או באחד כזה שפשוט חנה והמשיך בשלו ואנחנו נצטרך באמצעות המשטרה לאתר אותו (במידה ויענה לטלפון), לחכות שיגיע להזיז את הרכב או במקרים מסוימים אף לגרור את רכבו. כל התהליך לוקח זמן רב ומיותר אשר יכול היה להימנע לו רק היה מתקין את השער המיוחל.

 • שער לבית – כל ילד חולם לגדול ולקנות לעצמו בית פרטי. ואכן, זהו בית שבו השמיים הם הגבול: ניתן להציב בחצר בריכה גדולה, מחסן לשמיר על חפצים או שולחן משחק. עם זאת, בית גדול מושך אליו סקרנים ולעתים גם פורצים, ולכן חשוב לדאוג להגנתו ולהציב שער חשמלי בפתחו.
 • שער לבניין עסקים – מחשביהם של עסקים לא מעטים מכילים חומרים מסווגים. כדי למנוע מהפורצים להגיע אל המחשבים ואל ציוד יקר נוסף שיש במשרדים, מציבים בעלי העסקים שערים חשמליים וזאת בנוסף למצלמות אבטחה ומערכות אזעקה.

שער חשמלי בהיסטוריה

השערים אינם המצאה מודרנית והם מוזכרים לא אחת בספרים מתקופות עתיקות. עוד בימי קדם שימשו שערי ברזל כדי להגן על טירות ואף על ערים שלמות מפני אויבים. עד למאה ה-18 נועדו השערים למטרות הגנה בלבד, ולאחר מכן החלו לשמש השערים גם לצורכי יופי ועיצוב. במקומות רבים בארץ ובעולם מוצבים היום שערים דקורטיביים שנועדו לתיירים. שער חשמלי הוא המצאה משוכללת אשר נועדה להגן על השטח בדרך יעילה מבלי הצורך להציב בכניסה שומרים או כלבי שמירה.

שער חשמלי לחנייה

סוגי שער חשמלי

שער חשמלי מגיע במגוון סוגים לכל מטרה וניתן להתקין אותו בכל מקום. בימינו אף ניתן להתקין גם שערים מעוצבים אשר ישתלבו עם מראה הגינה או פתח הבית וגם יספקו לנו ביטחון. השערים עשויים ברזל מגולוון כך שנהיה בטוחים שהם חזקים ויהיו עמידים בכל תנאי מזג האוויר, קיצוניים ככל שיהיו. סוגי השערים הם:

 • בעלי הכנפיים: אלו שערים הנפתחים כלפי חוץ או פנים בהתאם לצורך. השערים בעלי הכנפיים יכולים להיות בעלי כנף אחת אשר ייפתחו ממש כמו דלת של בית או בעלי שתי כנפיים אשר יפתחו במקביל האחד אל מול השני.
 • המרחפים: השערים המרחפים הם אותם מוטות ברזל המקבילים לקרקע ויכולים להתרומם בזווית 90 מעלות כלפי מעלה או להיפתח פנימה והחוצה.
 • המתקפלים: אלו מזכירים את השערים בעלי הכנפיים אולם הם מורכבים מכמה יחידות המתקפלות בצורת אקורדיון על מנת לחסוך במקום.
 • הנגללים: תריס אשר לרוב עשוי אלומיניום המתקפל אל תוך עצמו. שימושיים ונפוצים בחניות מקורות ומחסנים.
 • הנגררים: אלו מותקנים על מסילה עליונה או תחתונה אשר גוררת אותם הצידה. גם אלו חוסכים מקום רב בחניה.

שער חשמלי – אם מתקינים אז רק עם מומחים

לחברת גילי ג.א שערים וותק וניסיון יסולאו מפז בעולם השערים האוטומטיים, ועבודות המסגרות השונות כגון: מעקות, סורגים, מדרגות וסככות. אנו דוגלים במקצוענות, אמינות ושירות ללא פשרות וגאים להעניק ללקוחות שלנו את השקט והביטחון שמגיעים להם. פנו אלינו עוד היום והמומחים שלנו ישמחו להמליץ לכם על שער חשמלי אשר ישרת בדיוק את הצרכים שלכם.

מידע נוסף בנושא

שער חשמלי עם שירות מקצועי

שער חשמלי למעשה חוצץ בין שטח פרטי לשטח ציבורי לצרכי בטיחות, פרטיות, או שמירה על מקום, על ידי כך שהוא מונע כניסת רכבים והולכי רגל לא מורשים. ניתן למצוא מגוון שערים חשמליים מסוגים שונים שמיועדים לאתרים ומטרות שונות. כולם עשויים מתכת ומונעים על ידי מנועים הנבחרים בהתאם לצורך, למשקל השער ולדרישות הלקוח. חברת גילי ג. א שערים מתמחה בתכנון, ייצור, התקנה, תחזוקה ותיקון שערים חשמליים ונציגיה ישמחו לייעץ ולחזור אליכם עם פרטים נוספים.

 

לא משנה לאן ולאיזה מטרה השערים מיועדים, בין אם הם צבאיים, ביטחוניים, ציבוריים, או פרטיים, כל שער מיוצר ומותקן בהתאם לצרכי ודרישות הלקוח שלנו. השערים שאנו בחברת גילי ג. א שערים מייצרים יכולים להגיע בעיצובים שונים על פי בקשה אישית, לחלקם מוסיפים שלטי אזהרה והכוונה, פנסים מהבהבים בעת פתיחה, עיניות ואמצעי תקשורת ובקרה אחרים. חברת גילי ג. א שערים היא חברה בעלת ניסיון רב ומוניטין מצוין אשר ברשותה תשתית מקצועית לאספקת השירותים בתחום, עם ייעוץ אדיב ושירות מעולה.

שער חשמלי – איכות ללא פשרות 

שער חשמלי יכול להיות מתוכנן באופן פרטני לפני דרישות הבעלים ועל פי הטופוגרפיה הקיימת באזור ההתקנה. ניתן למצוא מספר סוגים שונים של שערים, כאלו המוסעים ישירות על האדמה, על גשרים ומוסעים על ידי קרוניות ומסילות עליונות, שערי צירים ועוד. כל שער מאופיין בתכונות שונות ומגיע עם מפרט אחר. להלן סוגי השערים הקיימים.

 • שער קונזולי מרחף כבד –  השער נע על מסילות המותקנות על האדמה. הגלגלים הנושאים את הכנף מותאמים במידותיהם למשקלו ונחשבים למסיביים במיוחד, והוא מיועד לסגירת מפתחים גדולים. 
 • שער קונזולי מרחף קל – השער נע באוויר ונתמך על גשר שנבנה במיוחד לצרכים אלו. בחלקו התחתון מותקנת מסילה שמידותיה נקבעות על גודל המפתח שיש לסגור. 
 • שער נגרר מסילה תחתונה – נע על מסילה באמצעות גלגלים במידות שונות, ונבחרות על פי המשקל של כנף השער. 
 • שער נגרר מסילה עליונה – הוא מוסע על קרונית המחוברת לחלקו העליון, שאמורה לשאת את משקל הכנף של השער ללא קשיים מיוחדים. ניתן לבנות אותו מכנף אחת או משתי כנפיים.
 • שער כנפיים – שער הנפתח על ידי צירים עליהן נשענות הכנפיים. ניתן לתכנן כנף אחת או שתיים, שלמעשה מותקנות על משקופים הניצבים בחזית הכניסה למתחם. ניתן לתכנן את הפתיחה לתוך המתחם או אל הסביבה החיצונית.
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני