שער חשמלי

חברת גילי שערים מספקת שירותי מסגרות לכל מקום בארץ. לאורך השנים צברה החברה מוניטין רב וכעת היא מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של עבודות: שער חשמלי, מדרגות, מעקות, מחסני עץ, מחסני מתכת, דלתות מתרוממות ועוד. בגילי שערים תקבלו שירות מקצועי, איכותי ואמין אשר אינו מתפשר על מתן יחס אישי ללקוח. הצוות המקצועי ישמח לסייע בכל שאלה ולהתאים את סוג העבודה הנכון לבית או לעסק.

שער חשמלי – שערים שימושיים

היום איננו יכולים לתאר את חיינו ללא שערים חשמליים הממלאים תפקידים חשובים בכל אשר נפנה. אלה כמה מבין התפקידים העיקריים ביותר:

  • שער לחנייה – במדינה קטנה כמו שלנו אין די שטח חנייה עבור הרכבים הרבים שבהם משתמשים התושבים, ולכן רבים מהם "נלחמים" על מקומות חנייה בקרבת מקום. מסיבה זו נוצר הצורך לחסום את מקום החנייה במקרים שבהם מדובר בחניות פרטיות או חניות לעובדי החברה בלבד. וזוהי מטרתו של השער החשמלי– הוא חוסם את הדרך לרכבים ונפתח רק לאחר שבעל הרכב מקיש את הקוד הנכון.

שער חשמלי לבית פרטי

  • שער לבית – כל ילד חולם לגדול ולקנות לעצמו בית פרטי. ואכן, זהו בית שבו השמיים הם הגבול: ניתן להציב בחצר בריכה גדולה, מחסן לשמיר על חפצים או שולחן משחק. עם זאת, בית גדול מושך אליו סקרנים ולעתים גם פורצים, ולכן חשוב לדאוג להגנתו ולהציב שער חשמלי בפתחו.
  • שער לבניין עסקים – מחשביהם של עסקים לא מעטים מכילים חומרים מסווגים. כדי למנוע מהפורצים להגיע אל המחשבים ואל ציוד יקר נוסף שיש במשרדים, מציבים בעלי העסקים שערים חשמליים וזאת בנוסף למצלמות אבטחה ומערכות אזעקה.

שער חשמלי בהיסטוריה

השערים אינם המצאה מודרנית והם מוזכרים לא אחת בספרים מתקופות עתיקות. עוד בימי קדם שימשו שערי ברזל כדי להגן על טירות ואף על ערים שלמות מפני אויבים. עד למאה ה-18 נועדו השערים למטרות הגנה בלבד, ולאחר מכן החלו לשמש השערים גם לצורכי יופי ועיצוב. במקומות רבים בארץ ובעולם מוצבים היום שערים דקורטיביים שנועדו לתיירים. שער חשמלי הוא המצאה משוכללת אשר נועדה להגן על השטח בדרך יעילה מבלי הצורך להציב בכניסה שומרים או כלבי שמירה.

שער חשמלי לחנייה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני