שערים מסיביים

חברת גילי שערים מספקת שערים מסיביים מסוגים שונים אשר נועדו להגן על הרכוש הפרטי והציבורי. החברה פועלת במשך שנים רבות ומציעה שירותים מגוונים בתחום השערים והמסגרות. העובדים המסורים של המסגרייה שוקקת החיים הנמצאת בפתח תקווה יוצרים פריטים איכותיים כדוגמת גדרות, מחסני מתכת ועץ, שערים חשמליים, מחסומים לחניות ועוד. לאחר מכן, העובדים יוצאים לנקודות רבות בכל הארץ כדי לספק את השירות הדרוש. 

תפקידם של שערים מסיביים בחיי היום יום

כיצד יכולים השערים המסיביים לסייע לנו בחיי היום יום? אלה כמה דוגמאות:

  • שערים לבית – הבית הפרטי הוא מקום נהדר להיות בו. אין דבר טוב יותר מלצאת אל החצר הגדולה בבוקר ולשתות קפה לקול ציוצם של הציפורים לפני תחילתו של יום עבודה פורה. אך על בית גדול צריך לשמור מפני חדירת זרים המבקשים לגנוב חפצים ולהפחיד את דייריו. משום כך, יש צורך לדאוג לשער מסיבי שיגן על הרכוש. ניתן להזמין שער מעוצב וליהנות מאמצעי הגנה שימושי ומעוטר.

שערים חשמליים מסיביים

  • שערים לבית עסק – בניין משרדים זקוק להגנה תמידית של שערים מסיביים. המחשבים של המשרדים השונים כוללים מידע חיוני ורגיש – דוחות של החברה, מידע אישי על עובדיה ועל המנכ"ל. שער מסיבי וחזק מגן על גניבות ועל הפצת חומרים מסווגים.
  • שערים לחניונים – שער החניון מגן עליו מפני כניסתן של מכוניות בשעות שבהן אסור לחנות בו, כמו גם מאפשר לכוחות הביטחון לתפוס בקלות חשוד המנסה לברוח מהחניון.

מה כדאי לדעת על התקנת השערים

שערים מסיביים הם שערים חזקים ואימתניים המיועדים לשימושים שונים. לפני שמתקינים שערים אלה, יש צורך לברר לגבי היתר בנייה במועצה המקומית, שכן שער אשר יוקם ללא היתר עלול לגרור עמו תביעות משפטיות לא מעטות. כמו כן, מומלץ למדוד את השטח שבו מתכוונים להציב את השער. מדידה מדויקת תסייע לכם בבחירת השער הנכון ותעזור לצוות העובדים של המסגרייה להיערך להתקנה מראש. כמו כן, כאשר מתקינים שער אוטומטי מומלץ לוודא כי ניתן לפתוח אותו באופן ידני – כך תוכלו להפעיל בקלות את השער כשיש הפסקת חשמל. לאחר ההתקנה בקשו מהטכנאי להראות לכם כיצד אפשר לנתק את המנוע.

שערים מסיביים איכותיים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני