שערים לחניון תת קרקעי

השערים הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו – שערים לחניון תת קרקעי או שערים אוטומטיים לבית מסייעים בהגנה ובשמירה. חברת השערים גילי שערים מספקת מגוון רחב של שירותים בכל הארץ – שער חשמלי, גדרות, מחסנים, דלתות מתרוממות או עבודות מסגרות העונות לדרישות הלקוח. המסגרייה המקצועית ממוקמת בפתח תקווה וממנה יוצאים אנשי המקצוע כדי להתקין את המוצר הדרוש בצפון, בדרום ובמרכז.

יתרונות בולטים שמהם נהנה מי שמתקין שערים לחניון תת קרקעי

חושבים להתקין שער לחניון? אלה כמה יתרונות לשערים אלה:

  • הגנה מפני חנייה בלתי חוקית – שער לחניון תת קרקעי נועד למנוע מנהגים בלתי מורשים לחנות במקום. לדוגמה, במקרה שבו מדובר בחניון פרטי השייך לחברה מסוימת או כדי למנוע כניסה של רכבים בשעת לילה מאוחרת.
  • שער לביקורת – שערים לחניון תת קרקעי מסייעים לשומרים לעקוב אחר הבאים והיוצאים. כך, למשל, השומרים בחניונים של מקומות הומי אדם כמו קניונים מוודאים כי האדם אינו נושא במטען הרכב חפץ חשוד וכי הוא משלם עבור החנייה.

שערים לחניונים תת קרקעיים

  • הגנה מפני גניבות השערים יכולים לסייע בתופעה של גניבת רכבים – בייחוד אם מדובר בחניון השייך לחברה מסוימת שכדי לפתוח אותו יש צורך בשימוש בשלט מרוחק או בהקלדה של קוד.
  • מניעת בריחה של נהג במקרה של התנהגות בעייתית בחניון ואף מרדף משטרתי מונע השער מהנהג לברוח במהירות ברכבו, ומעכב אותו עד בוא אנשי החוק.
  • שער בראש שקט השער לחניון האוטומטי משרה רוגע על בעלי העסקים ועל החונים במקום, אשר יכולים לפנות לעיסוקיהם ולדעת כי הרכב שלהם נמצא במקום בטוח.

לבחור שערים לחניון תת קרקעי

מוסדות ציבוריים או בעלי עסקים פונים לחברות מקצועיות כדי להזמין שערים לחניון תת קרקעי. חשיבותם של שערים אלה רבה, ולכן יש צורך להקפיד על איכותם. חברה מוכרת ואמינה יכולה להציע שערים טובים במחירים הוגנים התואמים את האיכות וזמן עבודת ההתקנה של צוות העובדים. לפיכך, לא מומלץ לבחור שערים זולים הנוטים להתקלקל במהירות. נוסף על כך, כדאי לאסוף המלצות על החברה שאליה אתם פונים. אלה יכולות להיות המלצות מחברים וירטואליים בפייס בוק או המלצות מחברים קרובים בעבודה.

שער חשמלי לחניון תת קרקעי

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני