שערים אוטומטים

חברת גילי שערים פועלת רבות כדי להקל על חיינו ומציעה שערים אוטומטיים משוכללים לבעלי עסקים ולאנשים פרטיים. המסגרייה של החברה, הנמצאת בפתח תקווה, שוקקת חיים ומייצרת מגוון רחב של מוצרים שנועדו לספק אמצעי הגנה טובים לחניונים ולמבנים, כדוגמת שערים חשמליים, מחסומים חשמליים, גדרות, מחסנים העשויים מעץ וממתכת, מעקות או פתרונות הצללה. גילי שערים מתקינה את מוצריה בכל רחבי הארץ, תוך שהצוות המקצועי שלה מעניק ללקוחות יחס אישי ואדיב.

מה כדאי לדעת על התקנת שערים אוטומטים

אלה כמה דברים שמומלץ לדעת לפני שמתקינים שער אוטומטי:

  • להשיג אישור בנייה – הליך התקנת שער זקוק לאישור בנייה, בדומה להוספת מרפסת או ממד. לפני שיוצרים קשר עם החברה המתקינה שערים אוטומטיים, כדאי לפנות למועצה המקומית ולהשיג את כל האישורים הנדרשים.
  • למדוד את המקום – כדי להתאים את סוג השער, חשוב למדוד את השטח שבו מתכוונים לייצב אותו. כך ניתן "למנוע" הפתעות במהלך התקנת השער ולבחור את סוג השער הנכון.

שערים אוטומטים חשמליים

  • החומר שממנו עשוי השער – על פי רוב השער החשמלי עשוי ממתכות כמו אלומיניום וברזל. האלומיניום נחשב למתכת קלה, לכן הוא מתאים לשערים אוטומטיים מתרוממים. הברזל נחשב למתכת כבדה יותר, ולכן ממנו עשויים שערים הנעים על מסילה. כמו כן, (אף על פי שמדובר בחומר חזק, הברזל נוטה להחליד, ולכן ההעדפה היא לבחור שער העשוי מאלומיניום).
  • אפשרות לפתיחה ידנית – שער אוטומטי לא יעבוד במהלך הפסקת חשמל, ולכן לאחר התקנתו חשוב לבקש מהטכנאי להראות לכם כיצד ניתן לפתוח את השער באופן ידני. על פי רוב, מדובר בפעולה פשוטה שבמהלכה מנטרלים את המנוע של השער.

מזמינים שערים אוטומטים מחברה מקצועית

כדאי להזמין שערים אוטומטיים מחברה אמינה ומוכרת בשוק. כך תוכלו לחסוך מהשער שלכם תקלות של חברה חובבנית. חברה מקצועית היא חברה המספקת מענה לשאלות שיש לכם בנושא התקנת השער, ומציעה מגוון רחב של שירותים נוספים אשר יכולים להתאים לכך, כמו התקנת גדרות או התקנת זרוע חשמלית לחניון. כמו כן, אם יש לכם חברים בסביבתכם הקרובה אשר פנו לחברת מסגרות כדי להתקין אמצעי ביטחון, כדאי לפנות אליהם ולבקש המלצות.

שערים אוטומטיים

מידע נוסף בנושא

שערים אוטומטיים חשמליים

שערים אוטומטיים חשמליים נועדו לייצור חיץ בין האזור הפרטי לבין הסביבה החיצונית בבתים, במוסדות, בחניות ועוד. הם לרוב מתוכננים לפתיחה אוטומטית על פי מספרי טלפון ואמצעי תקשורת אחרים. חברת גילי ג. א שערים מתמחה מזה שנים רבות בתחום השערים החשמליים האוטומטיים, ונציגיה ישמחו להעניק שירות אדיב ולענות על כל בקשה ושאלה.

שירות מחברת שערים אוטומטיים מקצועית

חברת גילי ג. א שערים היא בעלת מוניטין מעולה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות, הכולל ייעוץ, תכנון, ייצור בבתי המלאכה של החברה, התקנה, הדרכה, תחזוקה ותיקונים בעת הצורך. מנהלי החברה ומומחיה הינם בעלי ניסיון רב וידע עשיר בכל תחום השערים החשמליים והאוטומטיים, בין היתר ממתן שירותים מקיפים לאלפי לקוחות המגיעים ממגזרים שונים. בחברת גילי ג. א שערים כל לקוח יזכה לשירות מקצועי ויחס אישי.

שערים אוטומטיים – תכנון, ייצור והתקנה

שערים אוטומטיים מתוכננים על פי הטופוגרפיה בשטח, ובכלל אלמנטים נוספים כמו מיקום האתר, המפתח שאותו צריך לסגור, מנגנון הסגירה הרצוי, דרישות הבטיחות בו ועוד. להלן דוגמאות של מספר שערים נפוצים במיוחד.

  • שער קונזולי מרחף כבד – השער מצויד בגלגלים מסיביים הנבחרים על פי משקל הכנף של השער. הם נוסעים על מסילה המותקנת על הקרקע, ומתאימים למפתחים גדולים במיוחד.
  • שער קונזולי מרחף קל – השער נע על מסילה תחתונה שאורכה נבנה על פי גודל המפתח. השער למעשה נתמך בגשר הנבנה בהתאם לצרכים, לגודל השער ולמשקלו.
  • שער נגרר מסילה תחתונה – נע על גלגלים המורכבים על מסילה המותקנת על הקרקע, גודל הגלגלים נקבע על פי משקל כנף השער.
  • שער נגרר מסילה עליונה – המסילה  הינה עליונה, ומותקנת על המבנה התומך בה. השער הינו בעל כנף אחת או שתיים, אשר מוסעות על קרונית המחוברת בחלקה העליון.
  • שער כנפיים –  הכנפיים מחוברים למשקופים ונעים על צירים חזקים. ניתן למצוא בעלי כנף אחת או שתיים הנסגרות אחת אל השנייה. הבחירה בשער נעשית בעיקר על פי גודל המפתח והשטח שמסביבו, יכול להיפתח לכיוון החצר או לרחוב.

השערים יכולים להגיע במגוון עיצובים שנבחרים על פי דרישות וצרכי הלקוח. הדבר מקובל במיוחד אצל אנשים פרטיים, מוסדות ציבוריים וצבאיים או בעלי עסקים בתחומים מסוימים. ניתן להוסיף לשערים פנסים מהבהבים בעת תזוזת השער, שלטי הכוונה, מידע ואזהרה, אמצעי תקשורת טלפוניים אחרים ועוד.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני