שערים אוטומטים

חברת גילי שערים פועלת רבות כדי להקל על חיינו ומציעה שערים אוטומטיים משוכללים לבעלי עסקים ולאנשים פרטיים. המסגרייה של החברה, הנמצאת בפתח תקווה, שוקקת חיים ומייצרת מגוון רחב של מוצרים שנועדו לספק אמצעי הגנה טובים לחניונים ולמבנים, כדוגמת שערים חשמליים, מחסומים חשמליים, גדרות, מחסנים העשויים מעץ וממתכת, מעקות או פתרונות הצללה. גילי שערים מתקינה את מוצריה בכל רחבי הארץ, תוך שהצוות המקצועי שלה מעניק ללקוחות יחס אישי ואדיב.

מה כדאי לדעת על התקנת שערים אוטומטים

אלה כמה דברים שמומלץ לדעת לפני שמתקינים שער אוטומטי:

  • להשיג אישור בנייה – הליך התקנת שער זקוק לאישור בנייה, בדומה להוספת מרפסת או ממד. לפני שיוצרים קשר עם החברה המתקינה שערים אוטומטיים, כדאי לפנות למועצה המקומית ולהשיג את כל האישורים הנדרשים.
  • למדוד את המקום – כדי להתאים את סוג השער, חשוב למדוד את השטח שבו מתכוונים לייצב אותו. כך ניתן "למנוע" הפתעות במהלך התקנת השער ולבחור את סוג השער הנכון.

שערים אוטומטים חשמליים

  • החומר שממנו עשוי השער – על פי רוב השער החשמלי עשוי ממתכות כמו אלומיניום וברזל. האלומיניום נחשב למתכת קלה, לכן הוא מתאים לשערים אוטומטיים מתרוממים. הברזל נחשב למתכת כבדה יותר, ולכן ממנו עשויים שערים הנעים על מסילה. כמו כן, (אף על פי שמדובר בחומר חזק, הברזל נוטה להחליד, ולכן ההעדפה היא לבחור שער העשוי מאלומיניום).
  • אפשרות לפתיחה ידנית – שער אוטומטי לא יעבוד במהלך הפסקת חשמל, ולכן לאחר התקנתו חשוב לבקש מהטכנאי להראות לכם כיצד ניתן לפתוח את השער באופן ידני. על פי רוב, מדובר בפעולה פשוטה שבמהלכה מנטרלים את המנוע של השער.

מזמינים שערים אוטומטים מחברה מקצועית

כדאי להזמין שערים אוטומטיים מחברה אמינה ומוכרת בשוק. כך תוכלו לחסוך מהשער שלכם תקלות של חברה חובבנית. חברה מקצועית היא חברה המספקת מענה לשאלות שיש לכם בנושא התקנת השער, ומציעה מגוון רחב של שירותים נוספים אשר יכולים להתאים לכך, כמו התקנת גדרות או התקנת זרוע חשמלית לחניון. כמו כן, אם יש לכם חברים בסביבתכם הקרובה אשר פנו לחברת מסגרות כדי להתקין אמצעי ביטחון, כדאי לפנות אליהם ולבקש המלצות.

שערים אוטומטיים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני