שירות תיקון לשער חשמלי

בחברת גילי שערים תוכלו למצוא לא רק פתרונות הגנה מגוונים, אלא גם שירותים חיוניים כמו שירות תיקון לשער חשמלי. הצוות המקצועי יגיע במהירות לכל נקודה בארץ כדי לתקן את השער המקולקל. כמו כן, תוכלו להתרשם מפתרונות יצירתיים שמספקת החברה כדוגמת מחסנים מעץ או ממתכת, מחסומים לחניות, עבודות מסגרות בהזמנה, פתרונות הצללה או מדרגות.

מי צריך להזמין שירות תיקון לשער חשמלי 

תיקון שערים חשמליים הוא אחד מבין התיקונים הנפוצים ביותר. לתיקון זה נזקקים מדי פעם בעלי עסקים ואנשים פרטיים אשר התקינו שער חשמלי לסגירה אוטומטית. אמנם מדובר בדרך כלל בשער עמיד המשרת את הסביבה במשך שנים ארוכות, אך גם הוא אינו חסין מפני פגמים ונזקים. אלה כמה תיקונים שעשוי לעבור השער החשמלי שלכם:

  • נזק חיצוני – השער עלול להיפגע עקב פגיעה חיצונית כמו התנגשות של רכב או נפילה של מטען כבד ממשאית בקרבת השער. המסגרים המקצועיים יכולים לתקן את השער הפגום ולהחזיר לו את מראהו המרשים.
  • נזק למנוע – מנוע של שער חשמלי מקורי פועל במשך כ-10 שנים. לאחר מכן הוא נוטה להישחק ובעלי השער צריכים להזמין שירות תיקון לשער חשמלי כדי לסייע לשער המשוכלל שלהם לפעול כמקודם.
  • תקלה בלוח הפיקוד – כאשר השער אינו נשמע להוראות של פתיחה וסגירה באמצעות שלט רחוק או קוד, ייתכן שהדבר מעיד על תקלה בלוח הפיקוד. כדי לאבחן זאת בוודאות, חשוב לקרוא לחשמלאים מוסמכים .
  • נזק לחיישנים – ככל שעובר הזמן עלולים החיישנים של השער החשמלי להינזק – כך שגם אם אדם או בעל חיים עומדים ליד השער, הוא יתחיל להיסגר. כדי למנוע פגיעות ונזקים מבצעים החשמלאים המקצועיים והמוסמכים החלפה של החיישנים המקולקלים ומחזירים את פעילות השער לקדמותו. 

שירות תיקונים לשער חשמלי

שירות תיקון לשער חשמלי צריך להזמין לאחר שניסיתם לתקן את הבעיה בעצמכם. ישנם מקרים רבים בהם נתקע השער או המחסום החשמלי שלא בהכרח מצריכים להזמין איש מקצוע ורבים אינם מודעים לכך שבקלות הם יוכלו לתקן את התקלה בעצמם. אחד מהדברים המייאשים ביותר הוא להגיע הביתה אחרי יום ארוך בעבודה ולראות שהשער אינו נפתח או לחלופין, מקרים בהם אתם ממהרים לצאת לפגישה חשובה או להסיע את הקטנטנים לבית הספר ונתקעים לפני המחסום ולא יכולים לצאת מהחניה. במאמר זה ננסה לתת לכם מספר טיפים שבתקווה יוכלו לעזור לכם ולא במעט לנסות לאתר ולתקן את הבעיה בעצמכם.

שירות תיקון לשער חשמלי – לא לחכות לרגע האחרון

כמה מאתנו מתעצלים לקרוא לאינסטלטור כאשר אנחנו מבחינים בריח רע שעולה מהביוב שלנו, וכעבור זמן לא רב מגלים כי המים עלו לכיור המטבח או האמבטיה? בדומה לכך, כשיש בעיה בשער החשמלי, לא מומלץ לחכות יותר מדי. במוקדם או במאוחר עלולה תקלה קטנה להפוך לתקלה גדולה – מנוע חשמלי חורק מעט עשוי לעצור בסופו של דבר את פעולתו. משום כך, כשיש ספק – לא צריך להיות ספק, יש לקרוא לחשמלאים מוסמכים.

שירות תיקונים לשער חשמליים

 

לפני שמזמינים שירות תיקון לשער חשמלי

  • לא בכל מקרה נזדקק שירות תיקון לשער חשמלי על ידי איש מקצוע ונוכל בעצמנו לאתר את התקלה ולפתור אותה בעצמנו. יחד עם זאת, חשוב שנדאג גם מדי פעם לדאוג לשמן את צירי השער כפעולת מנע לתקלות אפשריות בעתיד.
  • שערים רבים פועלים על מנגנון של עין אלקטרונית אשר קורא פותחת את השער ברגע שהיא מזהה תנועה. בדקו שאין שום דבר אשר חוסם אותה או מפריע לה.
  • היום ישנם שערים חכמים אשר אנו שולטים עליהם באמצעות אפליקציה בטלפון החכם שלנו. במידה והשער אינו נפתח בדקו שהאפליקציה תקינה ונסו להתנתק מהרשת הסלולרית ולהתחבר אליה מחדש.
  • לרבים זה נשמע כמובן מאליו אך בשערים ומחסומים אשר פועלים עם שלט רחוק לא פעם הבעיה היחידה היא שהסוללות התרוקנו, פשוט החליפו אותן והבעיה תסתדר.
  • צעצוע של הילד, ענף של עץ או אבן שהתגלגלה לה יכולות להפריע לשער ולתקוע אותו. ראו מה הגורם ובמידה ותוכלו להזיזו בעצמכם עשו זאת. אולם, במידה והאובייקט כבד מידי תאלצו להזמין איש מקצוע על מנת להימנע מפגיעה שלכם או של השער עצמו.

כשאין ברירה יש לפנות לטובים ביותר

חברת 'גילי – ג.א. שערים' מתמחה בייצור כל סוגי השערים האוטומטיים ומתמחה בעבודות מסגרות שונות כגון: סורגים, מעקות, מדרגות וסככות. החברה כמו כן החברה מספקת גם שירות תיקון לשער חשמלי מכל סוג והמומחים שלנו ישמחו לבוא ולתקן לכם כל תקלה במהירות ומקצועיות בכל עת.

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני