שירות תיקון לשער חשמלי

בחברת גילי שערים תוכלו למצוא לא רק פתרונות הגנה מגוונים, אלא גם שירותים חיוניים כמו שירות תיקון לשער חשמלי. הצוות המקצועי יגיע במהירות לכל נקודה בארץ כדי לתקן את השער המקולקל. כמו כן, תוכלו להתרשם מפתרונות יצירתיים שמספקת החברה כדוגמת מחסנים מעץ או ממתכת, מחסומים לחניות, עבודות מסגרות בהזמנה, פתרונות הצללה או מדרגות.

מי צריך להזמין שירות תיקון לשער חשמלי 

תיקון שערים חשמליים הוא אחד מבין התיקונים הנפוצים ביותר. לתיקון זה נזקקים מדי פעם בעלי עסקים ואנשים פרטיים אשר התקינו שער חשמלי לסגירה אוטומטית. אמנם מדובר בדרך כלל בשער עמיד המשרת את הסביבה במשך שנים ארוכות, אך גם הוא אינו חסין מפני פגמים ונזקים. אלה כמה תיקונים שעשוי לעבור השער החשמלי שלכם:

  • נזק חיצוני – השער עלול להיפגע עקב פגיעה חיצונית כמו התנגשות של רכב או נפילה של מטען כבד ממשאית בקרבת השער. המסגרים המקצועיים יכולים לתקן את השער הפגום ולהחזיר לו את מראהו המרשים.
  • נזק למנוע – מנוע של שער חשמלי מקורי פועל במשך כ-10 שנים. לאחר מכן הוא נוטה להישחק ובעלי השער צריכים להזמין שירות תיקון לשער חשמלי כדי לסייע לשער המשוכלל שלהם לפעול כמקודם.

שירות תיקונים לשער חשמלי

  • תקלה בלוח הפיקוד – כאשר השער אינו נשמע להוראות של פתיחה וסגירה באמצעות שלט רחוק או קוד, ייתכן שהדבר מעיד על תקלה בלוח הפיקוד. כדי לאבחן זאת בוודאות, חשוב לקרוא לחשמלאים מוסמכים .
  • נזק לחיישנים – ככל שעובר הזמן עלולים החיישנים של השער החשמלי להינזק – כך שגם אם אדם או בעל חיים עומדים ליד השער, הוא יתחיל להיסגר. כדי למנוע פגיעות ונזקים מבצעים החשמלאים המקצועיים והמוסמכים החלפה של החיישנים המקולקלים ומחזירים את פעילות השער לקדמותו. 

שירות תיקון לשער חשמלי – לא לחכות לרגע האחרון

כמה מאתנו מתעצלים לקרוא לאינסטלטור כאשר אנחנו מבחינים בריח רע שעולה מהביוב שלנו, וכעבור זמן לא רב מגלים כי המים עלו לכיור המטבח או האמבטיה? בדומה לכך, כשיש בעיה בשער החשמלי, לא מומלץ לחכות יותר מדי. במוקדם או במאוחר עלולה תקלה קטנה להפוך לתקלה גדולה – מנוע חשמלי חורק מעט עשוי לעצור בסופו של דבר את פעולתו. משום כך, כשיש ספק – לא צריך להיות ספק, יש לקרוא לחשמלאים מוסמכים.

שירות תיקונים לשער חשמליים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני